Products
Manufacturer of a wide range of products which include 4MP WiFi Solar Camera Wireless PTZ Solar Battery Camera Outdoor,AOV 24/7 Recording Solar Camera 3MP Solar Powered Outdoor Security Camera,4K 8MP IP POE Camera Night Vision Dom...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | WiFi Solar Camera |
| Resolution | 4MP |
| Solar Panel | 3W |
| Battery | 6000mAh |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Night Vision Range | Up to 15 Meters |
| Connection Way | WiFi & Scan QR Code |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400SJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24/7 Recording Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Human Tracking | Support |
| Human Detection | Support |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300EP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | IP POE Camera |
| Resolution | 4MP/6MP/8MP |
| Lens | 3.6mm |
| Waterproof | IP66 |
| IR LED | 4pcs White Light |
| IR range | 30M |
| Sensor | FH8856V200+GC4653 |
| App | HiEasy |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | IPC-DAM800RB |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor Bullet Security Camera |
| Resolution | 4MP |
| Lens | 3.6mm |
| POE | Optional |
| Human Detection | Support |
| Light | Dual Light Source |
| Housing Material | Metal |
| 2.8mm Lens | Optional |
| Waterproof | IP66 |
| Power | DC 12V |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | IPC-BNK400RC |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor Waterproof IP Camera |
| Resolution | 4MP |
| Lens | 3.6mm |
| POE | Optional |
| Human Detection | Support |
| Light | Dual Light Source |
| Housing Material | Metal |
| Audio | Optional |
| Waterproof | IP66 |
| OSD | Support |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | IPC-BNK400RC |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!