Products
Manufacturer of a wide range of products which include Tuya eSim Camera 4MP Wireless Battery Powered Camera With Night Vision Lightning,3MP Solar 4G Security Camera Vsim / eSim Tuya Smart Camera Outdoor,6MP Multiple Lens Camera Mo...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | eSim Camera |
| Resolution | 4MP |
| Lens | 4mm |
| IR Range | 10 Meters |
| Battery | 4000mAh |
| Solar Panel | 3W Solar Panel Optional |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB400SF |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Vsim/eSim Solar Battery Camera |
| Resolution | 2560*1440 |
| Solar Panel | 5W |
| Battery | 9000mAh |
| Lens | 4mm |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Color | White/Black |
| Waterproof | IP65 |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP300SK |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Multiple Lens Camera |
| Resolution | 3K/6MP |
| Lens | 4mm+4mm |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Connection Way | WiFi & Bluetooth & Scan QR Code |
| Leds | 8pcs Infrared Leds & 18pcs White Leds |
| Night Vision | Up to 10 Meters |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| Power | DC 5V |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP600AQ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 3 Lens CCTV Camera |
| Resolution | 3MP+3MP+3MP |
| Lens | 3.6mm+3.6mm+3.6mm |
| Night Vision | Infrared & Color night vision |
| Night Vision Range | Up to 20 Meters |
| Human Tracking | Support |
| Reset Buttom | Support |
| Storage | TF card & cloud storage |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SP300AP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Multiple Lens Camera |
| Resolution | 2MP+2MP |
| Lens | 3.6mm+3.6mm |
| Night Vision | Infrared & Color night vision |
| Night Vision Range | Up to 30 Meters |
| Solar Panel | 9W |
| Battery | 15600mAh |
| Storage | TF card & cloud storage |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SB200SD |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Dome Wireless Security Camera |
| Power | 5V/1A |
| Resolution | 4.0Mp+4.0Mp |
| Rotation | Pan 0-350º& Tilt 0-120º |
| Night vision | Up to 20 meters |
| Waterproof | IP65 |
| Audio | Two-way Audio |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400AM |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Multiple Lens Camera |
| Resolution | 4.0Mp+4.0Mp |
| Power | 5V/1A |
| Lens | 4.0MM+4.0MM |
| Waterproof | IP65 |
| Night vision | Up to 20 meters |
| Rotation | Pan 0-350º& Tilt 0-120º |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400AM |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 3 Lens Security Camera |
| Night Vision | Up to 20 meters |
| Resolution | 2MP + 2MP+ 2MP |
| Rotation | Horizontal rotation 270 degrees vertical 90 degrees |
| WiFi | Support IEEE 802.11b/g/n |
| App | Tuya |
| Audio | Two-way Audio |
| Power Adaptor | 5V/1A |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP200AS |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Multiple Lens Camera |
| Resolution | 3MP+3MP |
| Image Resolution | 2304*2592 |
| Lens | 3.6mm+6mm |
| Video Format | H.265AI |
| Frame rate | 12 fps |
| Leds | 8pcs Infrared+8pcs White Light |
| App | ICSee |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SP300AF |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24h Recording Camera |
| Resolution | 2560 * 1440 |
| Solar Panel | 9W |
| Battery | 15600mAh |
| Night Vision | 3 Type Night Vision |
| Record Mode | AOV(Always On Video) |
| Two-way Audio | Support |
| App | ICSee |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SB200SC |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!