Products
Manufacturer of a wide range of products which include 4MP WiFi Solar Camera Wireless PTZ Solar Battery Camera Outdoor,AOV 24/7 Recording Solar Camera 3MP Solar Powered Outdoor Security Camera,2MP / 4MP IOT Security Camera 433mHz ...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | WiFi Solar Camera |
| Resolution | 4MP |
| Solar Panel | 3W |
| Battery | 6000mAh |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Night Vision Range | Up to 15 Meters |
| Connection Way | WiFi & Scan QR Code |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400SJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24/7 Recording Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Human Tracking | Support |
| Human Detection | Support |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300EP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | IOT Security Camera |
| Audio | Two-way Audio |
| Resolution | 2MP/4MP |
| Accessories Frequency | 433mHz |
| Voice Control | Support Alexa & Google Assistant |
| Rotation angle | Horizontal: 0°- 355°, Vertical: 0°- 90° |
| Supported Zones | Up to 100 wireless zones and 3 wired zones |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-AK012 |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Smart Tuya Camera |
| Resolution | 2MP/4MP |
| Accessories Frequency | 433mHz |
| Supported Zones | Up to 100 wireless zones and 3 wired zones |
| Audio | Two-way intercom |
| Voice Control | Support Alexa & Google Assistant |
| Rotation angle | Horizontal: 0°- 355°, Vertical: 0°- 90° |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-AK012 |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!