Products
Manufacturer of a wide range of products which include 4MP WiFi Solar Camera Wireless PTZ Solar Battery Camera Outdoor,AOV 24/7 Recording Solar Camera 3MP Solar Powered Outdoor Security Camera,2.4Ghz Home Security System OEM / ODM...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | WiFi Solar Camera |
| Resolution | 4MP |
| Solar Panel | 3W |
| Battery | 6000mAh |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Night Vision Range | Up to 15 Meters |
| Connection Way | WiFi & Scan QR Code |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400SJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24/7 Recording Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Human Tracking | Support |
| Human Detection | Support |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300EP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Home Security System |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 3.6mm |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Channel | 4CH |
| Light | Infrared & White Leds |
| Screen | 10.1 Inch |
| Record Storage | HDD,Network,SD card |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204C |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | LCD NVR System |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 3.6mm |
| Channel | 4CH |
| Light | Infrared & White Leds |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204C |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Home Security System |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 3.6mm |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Channel | 4CH |
| Light | Infrared & White Leds |
| Face Detection | Support |
| Human Detection | Support |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| Power | DC 12V |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204C |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Home NVR Camera System |
| Screen | 10.1 Inch Touch Screen |
| Camera | 4pcs 3MP Bullet Camera |
| Camera Housing | Metal |
| Frame rate | 15fps |
| Night Vision | Infrared Night Vision |
| TF Card | Max 256GB |
| Power | DC 12V |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204A |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Home Security System |
| Screen | 10.1 Inch Touch Screen |
| Camera | 4pcs 3MP Bullet Camera |
| Camera Housing | Metal |
| Channel | 4CH |
| Night Vision | Infrared Night Vision |
| Storage | TF card and SSD |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204A |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | NVR Security Camera System |
| Screen | 10.1 Inch Touch Screen |
| Camera | 4pcs 3MP Bullet Camera |
| Channel | 4CH |
| Night Vision | Infrared Night Vision |
| Camera Housing | Metal |
| Storage | TF card and SSD |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204A |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Touch Screen Home Security Systems |
| Screen | 10.1 Inch Touch Screen |
| Lens | 3.6mm |
| Channel | 4CH |
| Resolution | 3MP |
| Human Detection | Support |
| Storage | TF card and SSD |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204A |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Tuya Security System |
| Screen | 10.1 Inch |
| Lens | 3.6mm |
| Channel | 4CH |
| Face Detection | Support |
| Human Detection | Support |
| Playback | Support |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | KVR-T4204C |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!