Products
Manufacturer of a wide range of products which include Customized Printing 4ml Perfume Roller Bottles Round Shape Transparent Glass,SRS Packaging 5ml Customized Molded Glass Roll on Bottle for Perfume Essential,SRS packaging blue ...
MOQ: 20000
Price: CN¥0.9689
| Body Material | Glass |
| Industrial Use | Cosmetic |
| Plastic Type | Glass |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic |
| Base Material | Glass |
| Sealing Type | Roll On |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Product name | Glass Roll On Bottle |
| Usage | Essential oil, perfumr, etc |
| Volume | 4ml |
| Color | Customized |
| MOQ | 20,000pcs |
| Logo Printing | silk printing or hot stamping |
| Sample | free in stock |
| Delivery time | 35days |
| Advantage | 100% No leakage no shaving |
| Model Number | BLPM-4ml |
| Brand Name | SRS |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 20000
Price: CN¥1.18
| Industrial Use | Cosmetic |
| Sealing Type | Easy Open End |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic, Perfume,essential oil,refreshing,anti-itch and etc. |
| Body Material | Glass |
| Products name | Molded glass roll on bottle |
| Advantage | No leakage,No scratching |
| Style | Portable |
| Ball | Plastic,glass,steel,gemstone ball |
| Certificate | ISO9001 |
| LOGO | Silkprint, hot stamping,label,3D printing |
| Decoration | Glossy,frosted,metalized,painting |
| Sample in stock | Free within 2 days |
| Sample customs | 7~10 days with cost |
| Model Number | BLPM-5ML |
| Brand Name | SRS Packaging |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 5000PCS
Price: USD2.8
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | DR002-30ml roll on bottle |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | eye cream ,eye serum |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | DR002-30ml |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 5000PCS
Price: USD2.8
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | DR002-30ml roll on bottle |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | eye cream ,eye serum |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | DR002-30ml |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 5000PCS
Price: USD2.8
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | DR004-10ml roll on bottle |
| size | 19mm*136mm |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | eye cream ,eye serum |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | DR004-10ml |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 5000PCS
Price: USD3.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 45days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | DR-30ml roll on bottle |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | eye cream ,eye serum |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | DR004-10ml |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 5000PCS
Price: USD2.8
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | DR004-10ml roll on bottle |
| size | 19mm*136mm |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | eye cream ,eye serum |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | DR004-10ml |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 5000PCS
Price: USD2.8
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | DR004-10ml roll on bottle |
| size | 19mm*136mm |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | eye cream ,eye serum |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | DR004-10ml |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 20000PCS
Price: USD2.8
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| item | DR-10ml roll on bottle |
| size | 19mm*136mm |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | china supplier pharmaceutical plastic anti-itch green roll on bottle 5ml perfume bottle |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Place of Origin | zhejiang |
| Brand Name | SRS |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Model Number | DR-10ml |
MOQ: 20000PCS
Price: USD2.8
| item | DR-10ml roll on bottle |
| size | 19mm*136mm |
| color | white |
| seal | roll on |
| used for | china supplier pharmaceutical plastic anti-itch green roll on bottle 5ml perfume bottle |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Place of Origin | zhejiang |
| Brand Name | SRS |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Model Number | DR-10ml |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!