Products
Manufacturer of a wide range of products which include Customized Printing 4ml Perfume Roller Bottles Round Shape Transparent Glass,SRS Packaging 5ml Customized Molded Glass Roll on Bottle for Perfume Essential,Yellow Jade Crystal...
MOQ: 20000
Price: CN¥0.9689
| Body Material | Glass |
| Industrial Use | Cosmetic |
| Plastic Type | Glass |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic |
| Base Material | Glass |
| Sealing Type | Roll On |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Product name | Glass Roll On Bottle |
| Usage | Essential oil, perfumr, etc |
| Volume | 4ml |
| Color | Customized |
| MOQ | 20,000pcs |
| Logo Printing | silk printing or hot stamping |
| Sample | free in stock |
| Delivery time | 35days |
| Advantage | 100% No leakage no shaving |
| Model Number | BLPM-4ml |
| Brand Name | SRS |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 20000
Price: CN¥1.18
| Industrial Use | Cosmetic |
| Sealing Type | Easy Open End |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic, Perfume,essential oil,refreshing,anti-itch and etc. |
| Body Material | Glass |
| Products name | Molded glass roll on bottle |
| Advantage | No leakage,No scratching |
| Style | Portable |
| Ball | Plastic,glass,steel,gemstone ball |
| Certificate | ISO9001 |
| LOGO | Silkprint, hot stamping,label,3D printing |
| Decoration | Glossy,frosted,metalized,painting |
| Sample in stock | Free within 2 days |
| Sample customs | 7~10 days with cost |
| Model Number | BLPM-5ML |
| Brand Name | SRS Packaging |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 5,000PCS
Price: USD0.1-0.4/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 5,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | gemstone roller ball |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 5,000PCS
Price: USD0.1-0.4/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 5,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 5,000PCS
Price: USD0.1-0.4/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 5,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 5,000PCS
Price: USD0.1-0.4/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 5,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 5,000PCS
Price: USD0.1-0.4/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 5,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 5,000PCS
Price: USD0.1-0.4/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 5,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!