Products
Manufacturer of a wide range of products which include Customized Printing 4ml Perfume Roller Bottles Round Shape Transparent Glass,SRS Packaging 5ml Customized Molded Glass Roll on Bottle for Perfume Essential,Customized Green Ac...
MOQ: 20000
Price: CN¥0.9689
| Body Material | Glass |
| Industrial Use | Cosmetic |
| Plastic Type | Glass |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic |
| Base Material | Glass |
| Sealing Type | Roll On |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Product name | Glass Roll On Bottle |
| Usage | Essential oil, perfumr, etc |
| Volume | 4ml |
| Color | Customized |
| MOQ | 20,000pcs |
| Logo Printing | silk printing or hot stamping |
| Sample | free in stock |
| Delivery time | 35days |
| Advantage | 100% No leakage no shaving |
| Model Number | BLPM-4ml |
| Brand Name | SRS |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 20000
Price: CN¥1.18
| Industrial Use | Cosmetic |
| Sealing Type | Easy Open End |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic, Perfume,essential oil,refreshing,anti-itch and etc. |
| Body Material | Glass |
| Products name | Molded glass roll on bottle |
| Advantage | No leakage,No scratching |
| Style | Portable |
| Ball | Plastic,glass,steel,gemstone ball |
| Certificate | ISO9001 |
| LOGO | Silkprint, hot stamping,label,3D printing |
| Decoration | Glossy,frosted,metalized,painting |
| Sample in stock | Free within 2 days |
| Sample customs | 7~10 days with cost |
| Model Number | BLPM-5ML |
| Brand Name | SRS Packaging |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.58-1.0
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR001-15ml(UP TO 20ML) |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.64
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR001-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.64
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR001-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.61
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Capacity | 15ml/20ml |
| Material | Acrylic plastic |
| Size | 25mm(D)*157mm(H) |
| MOQ | 10,000PCS |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Logo | silk-screen printing, hot stamping |
| Advantage | 100% no leakage |
| Packing | See product detail information |
| Item | Plastic roll on bottle |
| Easy To Use | Yes |
| Type | Roll On Bottle |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR002-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.64
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR001-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.64
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR001-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.63
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR002-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 10,000PCS
Price: USD0.63
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30-35days |
| Packaging Details | Bottle, cap, holder with ball are separately packaed. |
| Size | 25mm*157mm |
| Color | Any color |
| Use for | Eye gel, eye cream,eye serum, eye essence |
| Material | Acrylic plastic |
| Sealing type | Roll On |
| Surface handling | Screen Printing, Hot Stamping, Frost, electroplate, UV coating etc. |
| Capacity | 15-20ml |
| Shape | Round cylindrical |
| Sample | Provided Freely |
| Packing | See product detail information |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | LR003-15ml/20ml |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!