Products
Manufacturer of a wide range of products which include Customized Printing 4ml Perfume Roller Bottles Round Shape Transparent Glass,SRS Packaging 5ml Customized Molded Glass Roll on Bottle for Perfume Essential,Empty Thin Wall Gla...
MOQ: 20000
Price: CN¥0.9689
| Body Material | Glass |
| Industrial Use | Cosmetic |
| Plastic Type | Glass |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic |
| Base Material | Glass |
| Sealing Type | Roll On |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Product name | Glass Roll On Bottle |
| Usage | Essential oil, perfumr, etc |
| Volume | 4ml |
| Color | Customized |
| MOQ | 20,000pcs |
| Logo Printing | silk printing or hot stamping |
| Sample | free in stock |
| Delivery time | 35days |
| Advantage | 100% No leakage no shaving |
| Model Number | BLPM-4ml |
| Brand Name | SRS |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 20000
Price: CN¥1.18
| Industrial Use | Cosmetic |
| Sealing Type | Easy Open End |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic, Perfume,essential oil,refreshing,anti-itch and etc. |
| Body Material | Glass |
| Products name | Molded glass roll on bottle |
| Advantage | No leakage,No scratching |
| Style | Portable |
| Ball | Plastic,glass,steel,gemstone ball |
| Certificate | ISO9001 |
| LOGO | Silkprint, hot stamping,label,3D printing |
| Decoration | Glossy,frosted,metalized,painting |
| Sample in stock | Free within 2 days |
| Sample customs | 7~10 days with cost |
| Model Number | BLPM-5ML |
| Brand Name | SRS Packaging |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: 0.15~0.6
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000000 |
| Delivery Time | 35 |
| Packaging Details | 1.polybag for each product,then with carton outside 2.bottle ,cap,ball can seperate pack, or can as |
| color | custom color |
| Capacity | 1ml 3ml5ml8ml10ml 15ml |
| Advantage | 100% no leakage |
| Decoration | painting and metalized |
| LOGO | Silkprinting and hot stamping |
| Sample in stock | Free |
| cap | pp cap/aluminum cap |
| ball | steel ball/glass ball |
| Product name | Free sample empty different color thin wall glass perfume roller ball bottle |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | BLP-1ml3ml5ml8ml10ml |
| Certification | SRS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 100,000PCS
Price: USD0.002-0.005/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 100,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 100,000PCS
Price: USD0.002-0.005/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 100,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 100,000PCS
Price: USD0.002-0.005/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 100,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 100,000PCS
Price: USD0.002-0.005/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 100,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 100,000PCS
Price: USD0.002-0.005/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 100,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 100,000PCS
Price: USD0.002-0.005/PCS
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100,000PCS/MONTHS |
| Delivery Time | 10-20Days |
| Packaging Details | PE bag, then into box and export standard cartons. |
| Usage | Decoration, Meditation, Healing, Roller ball |
| Size | Various Sizes Available 6mm-10mm |
| Material | Gemstone |
| Shape | Ball |
| Durability | High |
| MOQ | 100,000PCS |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | Gemstone roller ball |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!