Products
Manufacturer of a wide range of products which include Customized Printing 4ml Perfume Roller Bottles Round Shape Transparent Glass,SRS Packaging 5ml Customized Molded Glass Roll on Bottle for Perfume Essential,3ml Cosmetic Roll O...
MOQ: 20000
Price: CN¥0.9689
| Body Material | Glass |
| Industrial Use | Cosmetic |
| Plastic Type | Glass |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic |
| Base Material | Glass |
| Sealing Type | Roll On |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Product name | Glass Roll On Bottle |
| Usage | Essential oil, perfumr, etc |
| Volume | 4ml |
| Color | Customized |
| MOQ | 20,000pcs |
| Logo Printing | silk printing or hot stamping |
| Sample | free in stock |
| Delivery time | 35days |
| Advantage | 100% No leakage no shaving |
| Model Number | BLPM-4ml |
| Brand Name | SRS |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 20000
Price: CN¥1.18
| Industrial Use | Cosmetic |
| Sealing Type | Easy Open End |
| Surface Handling | SCREEN PRINTING |
| Use | Perfume, Essential Oil, Skin Care, Other Cosmetic, Perfume,essential oil,refreshing,anti-itch and etc. |
| Body Material | Glass |
| Products name | Molded glass roll on bottle |
| Advantage | No leakage,No scratching |
| Style | Portable |
| Ball | Plastic,glass,steel,gemstone ball |
| Certificate | ISO9001 |
| LOGO | Silkprint, hot stamping,label,3D printing |
| Decoration | Glossy,frosted,metalized,painting |
| Sample in stock | Free within 2 days |
| Sample customs | 7~10 days with cost |
| Model Number | BLPM-5ML |
| Brand Name | SRS Packaging |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.15
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | 3ml roll on bottle |
| color | any color |
| use for | roll on bottle for sample |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | RPP-3ml |
| Certification | 3ml roll on bottle |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.12
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | 3ml roll on bottle |
| color | any color |
| use for | roll on bottle for sample |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | RPP-3ml |
| Certification | 3ml roll on bottle |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.13
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| item | RPA-2ml roll on bottle |
| size | 12mm*56mm |
| color | clear color |
| seal | roll on |
| used for | china supplier pharmaceutical plastic anti-itch green roll on bottle 5ml perfume bottle |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Place of Origin | zhejiang |
| Brand Name | SRS |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Model Number | RPA-2ml |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | 3ml roll on bottle |
| size | 16mm*49mm |
| color | any color |
| use for | roll on bottle for sample |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | RPP-3ml |
| Certification | 3ml roll on bottle |
| Place of Origin | zhejiang |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.13
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| item | RPA-2ml roll on bottle |
| size | 12mm*56mm |
| color | clear color |
| seal | roll on |
| used for | china supplier pharmaceutical plastic anti-itch green roll on bottle 5ml perfume bottle |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Place of Origin | zhejiang |
| Brand Name | SRS |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Model Number | RPA-2ml |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.089
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| item | RPA-3ml roll on bottle |
| size | 16mm*49mm |
| color | transparent |
| seal | roll on |
| used for | china supplier pharmaceutical plastic anti-itch green roll on bottle 5ml perfume bottle |
| advantage | 100% no leakage |
| factory | SHANGYU SHENGRUISI (SRS) PACKAGING |
| Place of Origin | zhejiang |
| Brand Name | SRS |
| Certification | best quantity with lower price plastic roll on bottle from SRS packaging |
| Model Number | RPA-3ml |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.11
| item | 3ml roll on bottle |
| size | 16mm*49mm |
| color | any color |
| use for | roll on bottle for sample |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Place of Origin | zhejiang |
| Brand Name | SRS |
| Certification | 2ml roll on bottle |
| Model Number | RPP-3ml |
MOQ: 20,000pcs for custom order, 100pcs for testing or sample
Price: USD0.12
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1,000,000PCS/per month |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | bottle, cap, holder with ball is seperately packaging |
| item | 3ml roll on bottle |
| color | any color |
| use for | roll on bottle for sample |
| Brand Name | SRS |
| Model Number | RPP-3ml |
| Certification | 3ml roll on bottle |
| Place of Origin | zhejiang |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!