Products
Manufacturer of a wide range of products which include 17" Aluminum Frame Inner/Outer Cable Routing for Performance Womens Bike Frame,Bicycle Parts 26er/27.5er Aluminum 4x Dirt Jump Frame with Inner Cable Routing,Handsome Des...
MOQ: 2PCS
Price: USD150/PC
| Packaging Details | 110X20X50 |
| Delivery Time | within 3days after receipt of payment |
| Payment Terms | 100% T/T in advance |
| Supply Ability | 20000pcs/month |
| Head Tube | Tapered,1 1/8 1 1/2" |
| Max tire | 27.5x2.5",26x2.3" |
| Frt Derailleur | Post Mounted |
| Rounting | Inner Cable Rounting/Outer Cable Routing |
| Application | AM |
| Oem | Acceptable |
| Axle Type | 135*10mm |
| Chain guide | ISCG05 |
| Brand Name | BOARSE |
| Model Number | G011 |
| Place of Origin | CHINA |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 2PCS
Price: USD150/PC
| Packaging Details | 110X20X50 |
| Delivery Time | within 3days after receipt of payment |
| Payment Terms | 100% T/T in advance |
| Supply Ability | 20000pcs/month |
| Product Name | 26/27.5er Aluminum 4x Dirt Jump Frame |
| Frt Derailleur | Post Mounted |
| Chain guide | ISCG05 |
| Frame Size | 17" |
| Seat Post Diameter | 30.8mm |
| Axle Type | 135*10mm |
| Type | AM All Mountain Hardtail Mtb Frame |
| Application | AM |
| Max tire | 26x2.5",27.5x2.3" |
| Brand Name | BOARSE |
| Model Number | G011 |
| Place of Origin | CHINA |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: USD1450/PC
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box,1300 * 650 * 700mm |
| Payment Terms | T/T in advance, Western Union |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Delivery Time | 7-15days after receipt of payment |
| Display | LCD |
| Range | 50km |
| Brakes | Electric Magnetic Brake |
| Battery | 24V |
| Lighting | LED |
| Size | Large |
| Tyres | Pneumatic |
| Suspension | Front And Rear |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 700S |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
MOQ: 5
Price: USD1050/PC
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box,1300 * 650 * 700mm |
| Payment Terms | T/T in advance, Western Union |
| Supply Ability | 1000units/month |
| Delivery Time | within 7-15days after receipt of payment |
| Motor | 500W |
| Range | 40km |
| Suspension | Front And Rear |
| Size | Medium |
| Colour | Red |
| Weight | 135kg |
| Battery | 24V |
| Display | LCD |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 500E |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
MOQ: 5
Price: USD800/SET
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box |
| Payment Terms | T/T in advance |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Delivery Time | within 7-15days after receipt of payment |
| Range | 25km |
| Motor | 270W |
| Name | Electric Mobility Scooter |
| Brakes | Electric Magnetic Brake |
| Suspension | Front And Rear |
| Charging Time | 6-8 Hours |
| Weight | 100kg |
| Battery | 24V |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 270S |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
MOQ: 5
Price:
| Payment Terms | T/T in advance |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box |
| Weight | 135kg |
| Brakes | Electric Magnetic Brake |
| Colour | Red |
| Tyres | Pneumatic |
| Charging Time | 6-8 Hours |
| Lighting | LED |
| Suspension | Front And Rear |
| Battery | 24V |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 450E |
| Certification | CE,MDR |
| Place of Origin | China |
MOQ: 5
Price: USD2170/PC
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box |
| Payment Terms | T/T in advance, Western Union |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Delivery Time | within 7-15days after receipt of payment |
| Range | 50km |
| Charging Time | 6-8 Hours |
| Lighting | LED |
| Battery | 24V |
| Brakes | Electric Magnetic Brake |
| Name | Electric Mobility Scooter |
| Display | LCD |
| Tyres | Pneumatic |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 900ES |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
MOQ: 5
Price: USD2170/PC
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box |
| Payment Terms | T/T in advance, Western Union |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Delivery Time | within 7-15days after receipt of payment |
| Max Speed | 12km/h |
| Colour | Red |
| Tyres | Pneumatic |
| Motor | 950W |
| Name | Electric Mobility Scooter |
| Brakes | Electric Magnetic Brake |
| Display | LCD |
| Battery | 24V |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 900ES |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
MOQ: 5
Price: USD2170/PC
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box,Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box |
| Payment Terms | T/T in advance, Western Union |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Delivery Time | within 7-15days after receipt of payment |
| Brakes | Electric Magnetic Brake |
| Motor | 950W |
| Size | Large |
| Battery | 24V |
| Lighting | LED |
| Charging Time | 6-8 Hours |
| Range | 50km |
| Suspension | Front And Rear |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 900ES |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
MOQ: 5
Price: USD2000/PC
| Packaging Details | Neutral Solid Honeycomb Paperboard Box |
| Payment Terms | T/T in advance |
| Supply Ability | 2000units/month |
| Delivery Time | within 7-15days after receipt of payment |
| Battery | 24V |
| Tyres | Pneumatic |
| Motor | 950W |
| Size | Large |
| Colour | White |
| Lighting | LED |
| Charging Time | 6-8 Hours |
| Range | 50km |
| Brand Name | XL |
| Model Number | 950S |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE,MDR |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!