Products
Manufacturer of a wide range of products which include LC89058WA-E,TDA7464$,JM38510/50604BRA,etc
MOQ:
Price:
| Description | IC DEMODULATOR 64SQFP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)Audio Special Purpose |
| Function | Demodulator |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | 32kHz ~ 192kHz |
| Series | - |
| Mfr | onsemi |
| Supplier Device Package | 64-SPQFP (10x10), 64-SQFP |
| Applications | Audio Systems |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Interface | I²S |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | LC890 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Audio Special Purpose |
| Function | Audio Tone Processor |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | Audio Matrix |
| Series | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Applications | Signal Mixing |
| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Channels | 2 |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply | 7V ~ 10.2V |
| Base Product Number | TDA7464 |
| Description | IC AUDIO TONE PROCESSOR 44TQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Product Status | Active |
| Package | Bulk |
| Series | * |
| Mfr | Texas Instruments |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Description | TIBPAL16R4-20M HIGH-PERFORMANCE |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Number of Macrocells | 8 |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | GAL®16V8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Mfr | Lattice Semiconductor Corporation |
| Programmable Type | EE PLD |
| Package / Case | 20-LCC (J-Lead) |
| Base Product Number | GAL16V8 |
| Description | IC CPLD 8MC 25NS 20PLCC |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Number of Macrocells | 8 |
| Product Status | Active |
| Digi-Key Programmable | Verified |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package | Tube |
| Series | 16V8 |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Mfr | Microchip Technology |
| Programmable Type | EE PLD |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Input | 5V |
| Speed | 7.5 ns |
| Base Product Number | ATF16V8 |
| Description | IC PLD 8MC 7.5NS 20DIP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Number of Macrocells | 8 |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package | Tube |
| Series | GAL®16V8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Mfr | Lattice Semiconductor Corporation |
| Programmable Type | EE PLD |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Base Product Number | GAL16V8 |
| Description | IC CPLD 8MC 25NS 20DIP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Product Status | Active |
| Package | Bulk |
| Series | * |
| Mfr | Texas Instruments |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Description | OT PLD, 12NS, PAL-TYPE, TTL |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Number of Macrocells | 8 |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | 16V8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Mfr | Atmel |
| Programmable Type | EE PLD |
| Package / Case | 20-LCC (J-Lead) |
| Voltage - Input | 5V |
| Speed | 10 ns |
| Description | FLASH PLD, 10NS, PAL-TYPE, CMOS |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Product Status | Active |
| Package | Bulk |
| Series | * |
| Mfr | AMD |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Description | FLASH PLD, 7.5NS, 36-CELL PQCC44 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Embedded PLDs (Programmable Logic Device) |
| Number of Macrocells | 10 |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | 22V10 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Programmable Type | EPLD |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Voltage - Input | 3V |
| Speed | 20 ns |
| Base Product Number | AT22LV10 |
| Description | IC PLD 10MC 20NS 28PLCC |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!