Products
Manufacturer of a wide range of products which include LC89058WA-E,TDA7464$,PEB 22554 HT V1.3,etc
MOQ:
Price:
| Description | IC DEMODULATOR 64SQFP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)Audio Special Purpose |
| Function | Demodulator |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | 32kHz ~ 192kHz |
| Series | - |
| Mfr | onsemi |
| Supplier Device Package | 64-SPQFP (10x10), 64-SQFP |
| Applications | Audio Systems |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Interface | I²S |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | LC890 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Audio Special Purpose |
| Function | Audio Tone Processor |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | Audio Matrix |
| Series | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Applications | Signal Mixing |
| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Channels | 2 |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply | 7V ~ 10.2V |
| Base Product Number | TDA7464 |
| Description | IC AUDIO TONE PROCESSOR 44TQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Framer, Line Interface Unit (LIU) |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | QuadFALC™ |
| Supplier Device Package | PG-TQFP-144-2 |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Power (Watts) | 750 mW |
| Current - Supply | 330mA |
| Voltage - Supply | 3.13V ~ 3.46V |
| Package / Case | 144-LQFP |
| Interface | E1, HDLC, J1, PCM, T1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | PEB 22554 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE TQFP-144 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Transceiver |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 256-BGA (27x27) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Operating Temperature | - |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Package / Case | 256-BGA |
| Interface | E1 |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | DS21Q354 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE 256BGA |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Line Interface Unit (LIU) |
| Product Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 80-TQFP (14x14) |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Supply | 3.13V ~ 3.47V |
| Package / Case | 80-LQFP |
| Interface | LIU |
| Base Product Number | 82V2052 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE 80TQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Ethernet |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 256-PBGA (17x17) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Operating Temperature | - |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Supply | 1V, 2.5V |
| Package / Case | 256-BGA |
| Interface | RMII |
| Number of Circuits | 2 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE 256BGA |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Switch |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 100-MQFP (14x20) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 100mA |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Package / Case | 100-BQFP |
| Interface | Parallel |
| Number of Circuits | 1 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE 100MQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Telecom Circuit |
| Product Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 64-QFN (9x9) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Interface | PCM |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | ZL88801 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE 64QFN |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | - |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Mfr | Texas Instruments |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Supply | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Interface | - |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | DS3680 |
| Description | IC TELECOM INTERFACE 14SOIC |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Telecom |
| Function | Subscriber Line Interface Concept (SLIC) |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Bag |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Power (Watts) | 305 mW |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Interface | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | ISL5585 |
| Description | IC SLIC RINGING 3.3V VOB 28-PLCC |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!