Products
Manufacturer of a wide range of products which include LC89058WA-E,TDA7464$,Z53C8003FSG,etc
MOQ:
Price:
| Description | IC DEMODULATOR 64SQFP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)Audio Special Purpose |
| Function | Demodulator |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | 32kHz ~ 192kHz |
| Series | - |
| Mfr | onsemi |
| Supplier Device Package | 64-SPQFP (10x10), 64-SQFP |
| Applications | Audio Systems |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Interface | I²S |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | LC890 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Audio Special Purpose |
| Function | Audio Tone Processor |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | Audio Matrix |
| Series | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Applications | Signal Mixing |
| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Channels | 2 |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply | 7V ~ 10.2V |
| Base Product Number | TDA7464 |
| Description | IC AUDIO TONE PROCESSOR 44TQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | Z53C80 |
| Number of Terminations | 8 |
| Supplier Device Package | 48-QFP |
| Mfr | Zilog |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Type | SCSI |
| Base Product Number | Z53C80 |
| Description | IC SCSI CMOS 48LQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| Number of Terminations | 9 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4V ~ 5.5V |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type | SCSI, LVD, SE |
| Base Product Number | DS21T07 |
| Description | IC TERMINATOR SCSI 20-TSSOP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Series | * |
| Mfr | Texas Instruments |
| Product Status | Active |
| Package | Bulk |
| Description | SCSI TERMINATOR, 9-LINE |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Series | - |
| Number of Terminations | 18 |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | - |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Type | SCSI |
| Base Product Number | UCC561 |
| Description | IC SCSI 18-LINE TERM 28-PLCC |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Series | - |
| Number of Terminations | 9 |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type | SCSI, LVD, SE |
| Base Product Number | DS2120 |
| Description | IC TERM SCSI ULTRA3 LVD 28TSSOP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Number of Terminations | 15 |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.25V |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Type | SCSI, LVD, SE |
| Base Product Number | UCC563 |
| Description | IC SCSI 15-LINE TERM 48-LQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| Number of Terminations | 9 |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Mfr | Microsemi Corporation |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.25V |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type | SCSI, LVD |
| Base Product Number | LX5255 |
| Description | IC TERM SCSI 9LINE LVD 24TSSOP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Terminators |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| Number of Terminations | 9 |
| Supplier Device Package | 36-SSOP |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Package / Case | 36-BSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Type | SCSI, LVD, SE |
| Base Product Number | DS2120 |
| Description | IC TERM SCSI ULTRA3 LVD 36-SSOP |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!