Products
Manufacturer of a wide range of products which include LC89058WA-E,TDA7464$,XC17S20PD8C 4.75V Fpga Configuration,etc
MOQ:
Price:
| Description | IC DEMODULATOR 64SQFP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)Audio Special Purpose |
| Function | Demodulator |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | 32kHz ~ 192kHz |
| Series | - |
| Mfr | onsemi |
| Supplier Device Package | 64-SPQFP (10x10), 64-SQFP |
| Applications | Audio Systems |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Interface | I²S |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | LC890 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Audio Special Purpose |
| Function | Audio Tone Processor |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | Audio Matrix |
| Series | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Applications | Signal Mixing |
| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Channels | 2 |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply | 7V ~ 10.2V |
| Base Product Number | TDA7464 |
| Description | IC AUDIO TONE PROCESSOR 44TQFP |
MOQ:
Price:
| Description | IC PROM PROG C-TEMP 5V 8-DIP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package | Tube |
| Series | - |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Mfr | AMD |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 200kb |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Programmable Type | OTP |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Base Product Number | XC17S20 |
MOQ:
Price:
| Description | CONFIG MEMORY, 1MX1, SERIAL |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Active |
| Package | Bulk |
| Series | * |
| Mfr | AMD |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
MOQ:
Price:
| Description | IC FLASH CONFIG 4M 20PLCC |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 4Mb |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Programmable Type | FLASH |
| Package / Case | 20-LCC (J-Lead) |
| Base Product Number | AT17F040 |
MOQ:
Price:
| Description | IC CONFIG DEVICE 128MBIT 16SOIC |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | EPCS |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Mfr | Intel |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 128Mb |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Base Product Number | EPCS128 |
MOQ:
Price:
| Description | IC CONFIG DEVICE 1MBIT 20PLCC |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | EPC |
| DigiKey Programmable | Verified |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Mfr | Intel |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 1Mb |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V |
| Programmable Type | OTP |
| Package / Case | 20-LCC (J-Lead) |
| Base Product Number | EPC1 |
MOQ:
Price:
| Description | IC PROM SER I-TEMP 256K 8-SOIC |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 8-TSOP |
| Mfr | AMD |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 256Kb |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Programmable Type | OTP |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Base Product Number | XC17256EL |
MOQ:
Price:
| Description | IC SRL CONFIG EEPROM 2M 20-PLCC |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tube |
| Series | - |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Mfr | Microchip Technology |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 2Mb |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Programmable Type | Serial EEPROM |
| Package / Case | 20-LCC (J-Lead) |
| Base Product Number | AT17LV020 |
MOQ:
Price:
| Description | IC CONFIG DEVICE 100QFP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)MemoryConfiguration PROMs for FPGAs |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Series | EPC |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Supplier Device Package | 100-PQFP (20x14) |
| Mfr | Intel |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 16Mb |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Package / Case | 100-BQFP |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!