Products
Manufacturer of a wide range of products which include LC89058WA-E,TDA7464$,M4T32-BR12SH6,etc
MOQ:
Price:
| Description | IC DEMODULATOR 64SQFP |
| Category | Integrated Circuits (ICs)Audio Special Purpose |
| Function | Demodulator |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | 32kHz ~ 192kHz |
| Series | - |
| Mfr | onsemi |
| Supplier Device Package | 64-SPQFP (10x10), 64-SQFP |
| Applications | Audio Systems |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Interface | I²S |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | LC890 |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Audio Special Purpose |
| Function | Audio Tone Processor |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | Tray |
| Specifications | Audio Matrix |
| Series | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Applications | Signal Mixing |
| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Channels | 2 |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply | 7V ~ 10.2V |
| Base Product Number | TDA7464 |
| Description | IC AUDIO TONE PROCESSOR 44TQFP |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing IC Batteries |
| Product Status | Active |
| Capacity | 120mAh |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Voltage - Rated | 2.8 V |
| Package | Tube |
| Series | Timekeeper®, Snaphat® |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Type | Battery and Crystal |
| Base Product Number | M4T32 |
| Description | SNAPHAT BATT/CRYSTAL FOR SOIC |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing IC Batteries |
| Series | - |
| Mfr | Texas Instruments |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Description | IC BATT CHG LI-ION 1CELL 24VQFN |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing IC Batteries |
| Product Status | Active |
| Capacity | 120mAh |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Voltage - Rated | 2.8 V |
| Package | Tube |
| Series | Timekeeper®, Snaphat® |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Type | Battery and Crystal |
| Base Product Number | M4T32 |
| Description | SNAPHAT BATT/CRYSTAL FOR SOIC |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing IC Batteries |
| Series | - |
| Mfr | Texas Instruments |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Description | IC BATT CHG LI-ION 1CELL 16QFN |
MOQ:
Price:
| Category | Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing IC Batteries |
| Product Status | Active |
| Capacity | 48mAh |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Voltage - Rated | 2.8 V |
| Package | Tube |
| Series | Timekeeper®, Snaphat® |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Type | Battery and Crystal |
| Base Product Number | M4T28 |
| Description | SNAPHAT BATT/CRYSTAL FOR SOIC |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!